Studio filmu i animacji - How How Poznań

Studio filmu i animacji - How How Poznań

Zapraszamy Cię do naszego świata animacji. Zasmakuj go z animatorami z How How - Wytwórnia Animacji. Nasze studio znajduje się w centrum pięknego Poznania. Tutaj tworzymy nasze filmy. Wykorzystując odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz zespół wyszkolonych fachowców dostarczamy filmy i animacje charakteryzujące się bardzo wysokim poziomem artystycznym i wizualnym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie traktując go w danej chwili jako najważniejszy. Stąd wynika dbałość o szczegóły, odpowiedni dobór stylistyki oraz prawidłowo skonstruowana fabuła.Realizujemy przeróżne formy filmowe. Nasz świat to film i animacja. W obrębie animacji tworzymy:

 • animacje 2D
 • animacje 3D
 • animowane teledyski
 • różnego rodzaju animacje reklamowe
 • explainery video.
Nasze animacje cechuje charakterystyczny płynny ruch postaci oraz oryginalna stylistyka postaci oraz grafiki otoczenia. Bawimy się animacją i często eksperymentujemy co prowadzi niejednokrotnie do powstania nietuzinkowych połączeń i nowych kreacji wizualnych.

Nasz równoległy świat to produkcja filmowa. Tu realizujemy się w pełni, tworząc filmy reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy promocyjne oraz filmy korporacyjne dla firm. Tradycyjne techniki filmowe łączymy z animacją zarówno tą dwuwymiarową jak również z tą przestrzenna czyli animacją 3D.

Całość dopełniamy usługami dodatkowymi jak: postprodukcja, udźwiękowienie projektów filmowych, kolorkorekcja oraz fotografia reklamowa. Odwiedź nas na stronie HowHow. Obiecujemy owocną współpracę.

Ocena: 3.1/10 (18 głosów)

Ten wpis odwiedziło 192 osób z czego 0 skorzystało z serwisu. Zainteresowanie tą stroną wynosi 0%.
Strona howhow.pl... ma Pagerank 0.
Kategoria główna tej strony to: Kultura & Sztuka & Muzyka » Filmy
Podlinkuj swój wpis
REKLAMA 3

Podobne strony:

 • Kinomaniak, nowoczesny portal z filmami

  03.02.2011

  Kinomaniak.tv to serwis w którym znajdziesz i oglądniesz kinowe nowości ale również klasykę. Filmy posegregowane są według kategorii. Znajdziesz u nas filmy akcji, filmy ...

 • Program tv

  23.02.2011

  Strona proponuje rozległy wachlarz propozycji telewizyjnych znajdujących się w programie poszczególnych telewizji. Program tv jest cały czas uaktualniany tak, że dane w n...

 • Filmy download

  04.03.2011

  Filmy2011.net to strona internetowa za pośrednictwem której mają możliwość Państwo zobaczyć repertuar kinowy w większych miastach Rzeczypospolitej bez wychodzenia z apart...

 • Filmy za darmo

  29.03.2011

  Filmy w takich kategoriach jak na przykład Animowany, Dokumentalne, Familijne, Przygodowe, Sensacyjne, Thriller dostępne są za darmo na stronie www www.obejrz.pl!
  To...