Palarnia kawy, sklep z kawą

Palarnia kawy, sklep z kawą

Szukasz wyjątkowej kawy monko. COFFEE jest naszą propozycją dla Ciebie! Linia KLASYCZNA monko., w skład której wchodzi już legendarna kawa Pure Power oraz linia CIEKAWA monko. Sprawdź nas!
Palarnia Kawy sklep z kawą

Nie zepsuj dobrych dań złą_ kawą!

Nigdy więcej złej kawy! Ta myśl nas napędza od początku. Od 12 lat palimy wysokiej jakości kawę specialty i jesteśmy dumni ze współpracy z niektórymi z najlepszych hoteli i restauracji w Polsce. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonałej kawy filtrowanej, czy pysznego espresso, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Połącz wspaniałe jedzenie ze wspaniałą kawą i podnieś doznania swoich gości, dzieląc się naszą historią o jakości, przejrzystości i pasji – filiżanka po filiżance.
Konsultacje na miejscu

Palarnia Kawy sklep z kawą Wrocław

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz do programu kawowego skoncentrowanego na jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.
wyposażenie
Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.
Edukacja
Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.
Serwis i Wsparcie
Chętnie pomożemy w dojściu do Twojego kawowego sukcesu. Dbamy o naszych partnerów i ciężko pracujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób. Cokolwiek potrzebujesz, masz nasze wsparcie!

Ocena: 1.9/10 (20 głosów)

Ten wpis odwiedziło 191 osób z czego 0 skorzystało z serwisu. Zainteresowanie tą stroną wynosi 0%.
Strona monkocoffee.pl... ma Pagerank 0.
Kategoria główna tej strony to: Firmy wg branży » Gastronomia
Podlinkuj swój wpis
REKLAMA 3

Podobne strony:

 • torty komunijne Kraków

  29.03.2011

  Krakowskie Wypieki to nowa sieć cukierni w całym Krakowie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pojedyńczego wypieku - i nie ważne czy jest to ciasto, tort bądź małe ci...

 • sprzęt gastronomiczny

  26.05.2011

  Profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Duży wybór sprzętu kuchennego, sprzętu barmańskiego, cateringowego, sprzęt gastronomiczny. Gastroworld jest własnością firmy SAWE...

 • Catering

  28.07.2011

  Firmy cateringowe przewyższają się w swoich usługach. Dużo z nich przykłada nacisk na ich wysoką jakość. Jak to tymczasem zbadać? Można podjąć zagrożenie zamawiając w pie...

 • Donuty oraz pączki

  29.07.2011

  Proponujemy Państwu nową jakość jaką są wyroby korporacji Vandemoortele. Jest to znany na całym świecie dystrybutor żywności mrożonej w tym m.in. muffinów donutów pączków...